Для наших клієнтів ми надаємо широкий спектр послуг:

 • Друк на футболках, світшотах, худі
 • Нанесення логотипів на корпоративний одяг
 • Нанесення дизайнерських принтів на тканину
 • Пошиття одягу за стандартними лекалами (футболки, світшоти, худі, поло, бомбери, толстовки)
 • Пошиття та виготовлення корпоративного одягу
 • Створення та підготовка макетів для друку
 • Створення іменних футболок, худі з індивідуальним дизайном

Друк на одязі

Предлагаем вам услуги печати на одежде и текстиле. Для печати подходят синтетические, натуральные и ткани смешанного состава. Печать производим как на крое, так и на готовых изделиях.

Основний вид друку – термотрансфер (термодрук, термоперенесення) Термотрансферні плівки наносяться на будь-який вид текстилю, мають широкий спектр кольорів та фактури. Тираж від 1 кольору. До 5 кольорів у макеті.

Ви можете замовити нанесення логотипу на ваш корпоративний одяг. Принти ми можемо нанести на всі види текстильної продукції – футболки, світшоти, худі, кенгурушки, поло, сукні, шапки, шкарпетки, фартухи, плащі, шкіряні вироби та аксесуари. Все, що ви придумаєте 🙂

У нас ви можете замовити як одну одиницю з принтом на пробу або на подарунок, так і здійснити оптове замовлення. Футболку, світшот або худи з індивідуальним принтом ви можете замовити на сторінці Твій дизайн

Як відбувається процес нанесення?

Друк проводиться італійськими вініловими плівками Siser. Зображення зі шматка плівки вирізається ножем на спеціальному устаткуванні (плотер), далі під впливом високої температури та тиску плівка вдруковується у структуру тканини.

При правильному догляді принт із плівки довговічний у використанні, не вицвітає і не тріскається. Для додаткової пружності принта, на ваше бажання, можлива друк плівками з нової серії Soft. Особливий склад плівки дозволяє принтові максимально тягнутися разом із тканиною.

Доступні плівки, що імітують гліттер, флок, золото та срібло (металік/матовий). Запит на всю палітру матеріалів надсилайте на пошту facturnowear@gmail.com Приклади наших робіт можна переглянути нижче.

Пошив одягу

Пропонуємо вам послугу пошиття одягу за нашими стандартними лекалами. Широкий асортимент продукції включає: футболки, футболки-поло, світшоти, худі, бомбери.

Тканина для наших речей замовляємо безпосередньо із Туреччини у виробника. Різний склад тканини (натуральні, синтетичні, змішані) та велика кольорова гама (близько 20 кольорів) дозволяють запропонувати вам широку різноманітність продукції.

Стандартні за кольорами (білий, сірий, чорний) та лекал речі завжди в наявності на нашому складі, що дозволяє запропонувати вам невеликий опт від 5 одиниць виробу. Можливе пошиття продукції за вашими лекалами потрібного кольору. У разі тираж стартує від 30 одиниць.

Кожен тираж прораховується індивідуально, залежно від розмірної сітки та обраної тканини. Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо виготовлення фірмового одягу в корпоративних кольорах компанії – від підбору тканини та пошиття до нанесення вашого логотипу на виріб.

Послуги дизайну

Пропонуємо вам послуги наших дизайнерів:

 • розробка макетів для друку принтів на одязі

 • розробка логотипу компанії

 • адаптація зображень поганої якості до друку

 • послуга індивідуального дизайну (Твій дизайн)

Ми втілимо будь-яку вашу ідею в життя та надрукуємо її на одязі!

Виникли питання? Напишіть нам!

Напишіть ваш запит у формі нижче і ми якнайшвидше вам відповімо 🙂